Kosmetolog

Aneta Wojtowicz

Jestem dyplomowaną kosmetyczką z kilku letnim doświadczeniem. Praca jest moją pasją, co potwierdza fakt doskonalenia swoich umiejętności na dodatkowych szkoleniach. Specjalizuje się w stylizacji paznokci oraz kosmetyce pielęgnacyjnej. Cechuje mnie spokój, delikatność, kreatywność, pozytywne nastawienie. Do swojego zawodu podchodzę z zaangażowaniem a do każdego klienta indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem dobierając zabiegi do Jego potrzeb. Moim głównym celem jest zadowolony Klient, dlatego wszystkie usługi wykonuje z wielką precyzją.

Aneta Wojtowicz

Kosmetyczka

Anna Rytel

Jestem dyplomowaną kosmetyczką z kilku letnim doświadczeniem.

Anna Rytel

Kosmetolog

Jolanta Zasiadko

Jestem dyplomowanym kosmetologiem i pracuję w zawodzie od 27 lat. Przez te wszystkie lata starałam się zawsze podwyższać swoje klasyfikacje przez szereg szkoleń w zakresie kosmetologii i podologii. Od 10 lat pracuję wykonując zabiegi depilacyjne laserem Light Sheer. Cechuje mnie uczciwość, profesjonalizm i pełne zaangażowanie w moją pracę. Najważniejsze dla mnie jest satysfakcja klienta.

Jolanta Zasiadko

Masażysta

Tomasz Kowalczyk

Tomasz Kowalczyk

Masaż to moja pasja, zajmuję się nią od 2010 roku. Odkąd sięgam pamięcią pociągała mnie praca w bliskim kontakcie z drugim człowiekiem – dobra energia, która jej towarzyszy oraz poczucie bycia pomocnym. Praca masażysty daje mi mnóstwo satysfakcji, tym więcej im częściej sprawiam, że na twarzy mojego klienta pojawia się uśmiech i zadowolenie. Odpowiadając na indywidualne potrzeby nie ograniczam się wyłącznie do masażu relaksacyjnego lecz także klasycznego, sportowego, drenażu limfatycznego oraz antycellulitowego i bańką chińską. Praca z każdą nową osobą to odrębne wyzwanie oraz doświadczenie, masaż to wchodzenie z nią w interakcje a także optymalne dopasowanie się do indywidualnych wymagań.
W szczęśliwym ciele znajduje się szczęśliwe wnętrze.

Tomasz Kowalczyk

Copyright by: Renata Kosieradzka Studio Stylizacji i Wizażu